Horoskopi 2020. gadam

Auniem gads iesāksies aktīvi, ar strauju virzību uz priekšu. Tiks sasniegti iecerētie mērķi. Finansiālajā jomā nepārdomātas darbības var radīt nevēlamas sekas. Jaunas un līdz šim nebijušas peļņas iespējas var radīt nozīmīgus pavērsienus profesionālajā darbībā. Darba jomā nāksies rūpīgāk izvērtēt katru potenciālo sadarbības partneri. Īpaši nozīmīgi būs pavasara mēneši, kad nāksies piedalīties vairākos aizraujošos un peļņu nesošos projektos. Gada otrajā pusē nāksies rūpīgāk izvērtēt draudzību, jo ilggadējie sabiedrotie var zust. Partnerattiecībās ienākušās jaunās vēsmas mudinās izdarīt nozīmīgu izvēli. Ģimenes un dzīves vietas pilnveidošana kļūs šajā gadā par prioritāti. Ļaujies pārmaiņām!

Vērši gadu iesāks diezgan mierīgi, paļaujoties tikai un vienīgi uz sevi, savām prasmēm un talantiem. Lēnām, taču pamatīgi manoties pašam, manīsies arī tava apkārtējā pasaule un dzīves uztvere. Jaunas vērtības, jauna dzīves kvalitāte kļūs kā galvenais virzītājspēks šajā gadā. Īpaša vērība tiks pievērsta paziņām un visiem jauniegūtajiem kontaktiem, kas būs īpaši nozīmīgi. Profesionālajā jomā nāksies iet uz kompromisu, lai pēc iespējas vērtīgāks būtu iecerētais guvums. Drošības un stabilitātes izjūta pavasarī un vasaras vidū mudinās paplašināt darbības jomu. Gads būs ļoti nozīmīgs attiecību jomā. Mainīsies esošās savienības, gan romantiskās, gan darījumu attiecības. Pavērsies plašas iespējas tur, kur pagaidām tās nav redzamas.

Dvīņiem gada prioritāte būs saistīta ar to, kā pēc iespējas vairāk iekrāt materiālos resursus, jo justies droši un stabili tā būs galvenā šī gada vērtība. Grūtības un šķēršļi būs gaidāmi izglītības jomā. Studējošiem nāksies sparīgāk saņemties, pielikt pūles, lai sasniegtu iecerēto rezultātu. Veiksme un izdošanās ir gaidāma biznesa jomā. Plānotie ieguldījumi nesīs acīmredzamu un taustāmu labumu. Jaunas sadarbības radīs ilgtermiņa attiecības. Partnerattiecībās gads būs svarīgiem notikumiem piepildīts. Īpaši gada otrajā pusē nāksies pieņemt nozīmīgu lēmumu. Tiem, kuriem nav attiecību, tiks dotas lieliskas iespējas, lai beidzot tās izveidotu. Notici Brīnumam!

Vēžiem šis gads nesīs pārmaiņas partnerattiecību jomā. Vairākus gadus esošās attiecības var pāriet nopietnākā, stabilākā gultnē. Gads ir veiksmīgs arī jaunu attiecību, jaunas sadarbības izveidei. Arī darījumu attiecības uzņems jūtamus apgriezienus. Gada prioritāte būs saistīta ar sevi pašu, sevis pilnveidošanu, savu talantu un prasmju rūpīgāku attīstību. Grūtības un šķēršļi var rasties saistībā ar kredītsaistību noformēšanu, jo nāksies iziet veselu līkloču un šķēršļu ceļu, tāpēc neļaujies emocijām un apbruņojies ar pacietību. Profesionālajā jomā nāksies mainīt savu ierasto rutīnu. Veiksme būs atkarīga no tā ar ko tu sadarbosies. Īpaši gada otrajā pusē tev būs lieliskas iespējas savu profesionalitātes un meistarības līmeni pacelt par krietnu līmeni uz augšu.

Lauvām veiksme apmirdzēs profesionālās darbības jomu. Jaunas perspektīvas, plašākas iespējas pilnveidoties būs teju ik iz soļa. Paplašinot savu darbības jomu, gūsi gan gandarījumu, gan vēl lielāku atpazīstamību. Finansiālajā jomā gada vidus pavērs papildu peļņas gūšanas iespējas, satiekot kādu labu un uzticamu sadarbības partneri. Gada otrajā pusē ir jāizvairās no nepārdomātiem naudas ieguldījumiem. Attiecību jomā vientuļās Lauvas var izveidot ilgstošas un stabilas partnerattiecības jau gada sākumā. Savienībā un saistībās esošās Lauvas ļausies romantikas valdzinājumam un centīsies attiecības kopt un pilnveidot.

Jaunavām gada prioritāte būs draudzības saišu stiprināšana. Iesaistīšanās jaunās organizācijās, apvienībās, domubiedru pulciņos nesīs daudz pozitīvu emociju. Veiksme un izdošanās ir gaidāma romantiskajās attiecībās. Jūtu uzplaukums, esošo attiecību kulminācijas punkts vainagosies ar iecerētajiem panākumiem. Pievēršanās jaunam hobijam, aizraujošām radošajām un fiziskajām aktivitātēm kļūs par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Profesionālajā jomā rūpīga darba rezultātā tiks gūta atzinība un novērtējums no augstākstāvošo puses. Tiks apsvērta doma par papildu izglītības iegūšanu, kas būs ļoti noderīga tavā turpmākajā karjerā. Paļaujies tikai un vienīgi uz sevi!

Svari atbildīgāk un apzinīgāk pievērsīsies savai finansiālajai jomai. Lieki tēriņi gada sākumā var radīt neplānotus izdevumus un radītos robus nebūs viegli aizpildīt, tāpēc izvērtē katru vairāk vai mazāk nozīmīgu finansiālu darījumu. Veiksme ir gaidāma māju un ģimenes jomā. Dzīves vietas pilnveidošana un ģimenes saišu stiprināšana būs šī gada aktualitāte. Pārmaiņas partnerattiecībās mudinās pieņemt nozīmīgu lēmumu. Sakārtojot tieši attiecību jomu, tavā dvēselē iemājos harmonija, miers un drošības sajūta. Profesionālajā darbībā nāksies pielikt lielākās pūles un centību. Šķēršļi un pārbaudījumi tiks sastapti, ja neieklausīsies savā intuīcijā, ja iesi pret savu gribu, ja plūdīsi pret straumi. Tāpēc ieklausies savās sajūtās vērīgāk!

Skorpioni ar daudz lielāku jaudu un intensitāti pievērsīsies sava biznesa attīstībai un pilnveidošanai. Manāmi paplašināsies kontaktu un paziņu loks, kas būs noderīgi tavā turpmākajā profesionālajā darbībā. Mācības, dažādi kursi un izglītojošas nodarbības būs tieši tas, kas nepieciešams, lai savu darba kvalitāti paceltu augstākā līmenī. Finansiālajā jomā jau pavasarī tiks izvērtēts viss, kas vairākus gadus tika krāts un ieguldīts. Gada vidū partnerattiecībās gaidāmas nopietnas pārmaiņas, kas visa vecā un iestagnējušā vietā radīs kaut ko jaunu, stabilu un paliekošu ilgtermiņā. Atceries, ka labs nāk ar gaidīšanu!

Strēlniekiem gads iesāksies ar patīkamiem pavērsieniem privātajā dzīvē. Sakārtotas un nostabilizētas attiecības radīs miera un drošības sajūtu. Tiks apsvērta doma par dzīves vietas maiņu vai esošās dzīves telpas pilnveidošanu. Gada prioritāte būs saistīta ar izglītošanos. Tiks izvērtētas studiju iespējas, kas galvenokārt būs saistītas ar tavu profesionālo darbību. Arī sapnis par tālāku ārzemju ceļojumu šogad var tikt realizēts. Veiksme mīsies vienlaicīgi arī šķēršļiem un pārbaudījumiem finansiālajā jomā. Izdosies piepildīt kādu ilgi lolotu materiālu vēlēšanos, ja vien rūpīgi tiks pie tā piedomāts un liekie līdzekļi tiks atlikti krājkasītē. Atceries, ka viss neiespējamais ir iespējams!

Mežāži nopietni un atbildīgi virzīsies savu sasniedzamo mērķu virzienā. Kādam lielākas ambīcijas, citam pārmērīga pašpārliecinātība būs visliekākais virzītājspēks ceļā un panākumiem. Profesionālajā jomā panākumi būs gaidāmi ar uzviju. Gada aktualitāte un prioritāte būs saistīta ar attiecībām. Jaunas savienības, jauni sabiedrotie darījumu attiecībās ļaus pacelties pāri visām līdzšinējām grūtībām. Šķēršļus un pārbaudījumus neviens cits, ka tikai tu pats sev radīsi turoties pie klasiskiem un mazliet novecojušiem stereotipiem. Ļaujies pārmaiņām un tu redzēsi, ka bailes no nezināma nav nemaz tik lielas.

Ūdensvīriem gada galvenais uzdevums būs saistīts ar profesionālo jomu. Manāmi nāks klāt veicamo darbu apjoms, tādēļ darba ražīgums un efektivitāte būs neatņemama ikdienas sastāvdaļa. Lielā mērķtiecība un atbildības sajūta mudinās virzīties augšup pa karjeras kāpnēm un sasniegt jaunas virsotnes. Jau līdz ar gada pirmajiem mēnešiem acīmredzami lielāks kļūs arī ienākumu apjoms, kur noteicošais faktors būs amats un statuss. Partnerattiecībās ir laiks virzīties uz priekšu un straujākiem soļiem attīstīt to, kas pirms kāda laika tika uzsākts.

Zivtiņām gads būs romantikas un mīlestības sajūtām piepildīts. Pozitīvas pārmaiņas partnerattiecību jomā ļaus sajusties īpašām un neatvairāmām. Sajūta, ka īstais cilvēks ir blakus, radīs gan emocionālas, gan fiziskas drošības sajūtu. Jauns hobijs un patīkama aizraušanās harmonizēs tavu pašsajūtu. Dzīvesprieks un optimisms šogad būs tavi sabiedrotie ik dienu. Profesionālajā jomā tavi projekti šajā gadā tiks atbalstīti un pamanīti no augstākstāvošo puses. Īpaša veiksme un izdošanās būs saistīta ar savā dzīves ceļā sastaptajiem Skolotājiem, atbalstītājiem un labdariem. Dāsnas dāvanas, gan garīgas, gan materiālas ļaus zivtiņām mirdzēt zelta nokrāsās.


astroloģe Inita Dilāne

par konsultācijām lasi šeit